Hot Car

Електрокари

Знаємо все про електромобілі, їхні характеристики та новинки

  Безкоштовна консультація

  Чому варто купити електромобіль

  1

  Такі машини, зазвичай, мають мінімальний пробіг, у них відсутні серйозні дефекти - електрокари ідеально виглядають та чудово проявляють себе в дорожніх умовах.

  2

  Ціна електромобіля, придбаного в Європі та США, є суттєво нижчою, ніж вартість аналогічної моделі авто в Україні: економите до декількох тисяч євро.

  3

  В скільки ж обійдеться розмитнення електромобілів в Україні в цьому році та до 2022. Ввізне мито для ТЗ з електродвигуном складе 0%. Акцизний податок (збір) тимчасово відмінено. ПДВ не поширюється на електромобілі. По суті, все оформлення практично безкоштовно.

  Чому варто купити електромобіль

  Сучасні водії надають перевагу зручності, економічності та новим екологічним стандартам. Найкраща ідея для них – це купити електромобіль. Машини, які працюють без класичного палива, набули величезного поширення закордоном та стають все більш популярними в Україні. Спеціалісти HOT-CAR допоможуть придбати електрокар з Європи: знаємо усе про підбір та пригін таких машин.

   HOT-CAR допоможе Вам з придбанням електромобіля.

  HOT-CAR допоможе Вам з придбанням електромобіля.

  Електрокар – чудове авто для міста. З ним Ви не лише щодня економите кошти, а й турбуєтесь про навколишнє середовище. Ми допоможемо обрати та пригнати авто, про яке Ви давно мріяли: оберемо та оглянемо машину, подбаємо про її доставку в Україну та розмитненням. При цьому, постійно залишатимемось на зв’язку із Вами, інформуючи про всі етапи пошуку автомобіля. Вже зовсім скоро Ви станете власником сучасного, швидкого та досконалого електрокара!

  Обрати електрокар

  Безкоштовна консультація спеціаліста

   Будьте в курсі останніх новин та пропозицій